Elisabeth Lestapier – Verksamhetschef elisabeth@fisksatrafolketshus.se
Mouadh Jeddi – Kvällsverksamhet och Folk Lab ansvarig
mouadh@fisksatrafolketshus.se
Filmon Drataos Tekle – Processledare
filmon@fisksatrafolketshus.se
Marie Jack – Bokningsansvarig
marie@fisksatrafolketshus.se
Sara
sara@fisksatrafolketshus.se
Nannette
nannette@fisksatrafolketshus.se
Isaack
isaack@fisksatrafolketshus.se

FOTO: Dominika Depczyk EF / Foto dD