Personal

Elisabeth Lestapier
Verksamhetschef
elisabeth@fisksatrafolketshus.se
Mouadh Jeddi
Bokningar, projektledare, ansvarig Folk Lab
mouadh@fisksatrafolketshus.se
Isaack
isaack@fisksatrafolketshus.se
Francesca
francesca@fisksatrafolketshus.se
Nannette Büsgen
Administratör
nannette@fisksatrafolketshus.se

Styrelse

FOTO: Dominika Depczyk EF / Foto dD
Delar av styrelsen från vänster, Mariam Sabir Rehman, Filmon Tekle, Bubakary Sonko,
Jocke Kellokumpu med dotter Aurora, Fatima Abdi Fardowasa, Yousef Ahmed.
OrdförandeLedamöterSuppleanterValberedningen
Bubakary SonkoUgbaad M HarbiEllen AlmgrenAlena Jukic
Filmon TekleFaouzi JeddiJoanna Ekström
KassörRhea IconomouMariam Sabir RehmanMiriam Tekle
Eva NisserLareb MansoorRozerin Orucoglu
Sven RingmanRevisor
Mariah HildetornAnders Fornstedt

Kontakta styrelsen:
styrelsen@fisksatrafolketshus.se