08-717 89 38 9-17

Personal

Morgan Karlsson Verksamhetschef
Morgan Carlsson | Verksamhetschef
morgan@fisksatrafolketshus.se
+46736733692

Saihou Sham Lokalvårdare
Saihou Sham | Lokalvårdare
saihou@fisksatrafolketshus.se

Mohamed Mrapti Fisksätravärd
Mohamed Mrapti | Fisksätravärd

Pirkko Vedenpää Fisksätravärd
Pirkko Vedenpää | Fisksätravärd
pirkko@fisksatrafolketshus.se

Mouadhe Jeddi Kvälls- helgpersonal
Mouadhe Jeddi |  Kvälls/helg-personal

Mikael Kinnander Musikansvarig studio133
Mikael Kinnander | Musikansvarig Studio133
mikael@fisksatrafolketshus.se

James Barrett samordnare för "med början i Fisksätra"
James Barrett | Samordnare för ”Med början i Fisksätra”
james@fisksatrafolketshus.se

Lina Lindfors Projektledare
Lina Lindfors | Projektledare
lina@fisksatrafolketshus.se

Jonny Holmberg Kvällsansvarig
Jonny Holmberg | Kvällsansvarig
jonny@fisksatrafolketshus.se

Danira Benitez Ansvarig för tjejtorsdagar
Danira Benitez | Ansvarig för tjejtorsdagar
danira@fisksatrafolketshus.se