Lina Lindfors | Verksamhetsansvarig
lina@fisksatrafolketshus.se
Mouadh Jeddi | Kvällsverksamhet och Folk Lab ansvarig
mouadh@fisksatrafolketshus.se
Filmon Drataos Tekle | Processledare
filmon@fisksatrafolketshus.se

Marie Jack | Bokningsansvarig
marie@fisksatrafolketshus.se
Sara |
sara@fisksatrafolketshus.se
Nannette |
nannette@fisksatrafolketshus.se
Isaack |
isaack@fisksatrafolketshus.se
Danira |
danira@fisksatrafolketshus.se